اخبار

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Crash Bandicoot منتشر شد

سازندگان بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy در فاصله  بسیار نزدیکی به انتشار این عنوان، تریلر جدیدی را از این بازی منتشر کردند. در این تریلر که در آخر مطلب قادر به دیدن آن خواهید بود، مقایسه کوچکی بین نسخه پلی استیشن 1 و نسخه پلی استیشن 4 انجام شده است که در نوع خود بسیار جالب است.

خبر ساخت دوباره کراش با عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy برای کنسول نسل هشتمی پلی استیشن 4 یکی از بهترین خبرهایی بود که می‌توانست طرفداران سونی را خوشحال کند. بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy نسخه‌ای بازسازی شده از سه گانه محبوب و دوست داشتنی کراش بندیکوت است. البته پس از مدتی ناتی داگ اعلام کرد که این عنوان تنها بازسازی صرف نیست و به اصطلاح یک remaster plus است. به این معنی که علاوه‌بر بازسازی، ملحقات زیادی از جمله تغییرات در گیم‌پلی، صداگذاری و گرافیک بهتر به بازی اضافه شده است. البته بهبود انیمیشن‌ها و کیفیت بصری اصلی‌ترین اهداف سازندگان در بازسازی بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy بوده‌اند.

سازندگان نیز برای نشان دادن هر چه بیشتر پیشرفت در نسخه جدید، در تریلری 30 ثانیه‌ای، تفاوت‌های آن یا نسخه اصلی را همانطور که در ابتدای کار گفته شد نمایش دادند. بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy در تاریخ 30 ژوئن (9 تیر) امسال به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

نظرات (۰)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *